Każda dekoracja, jaką przygotujemy dla Was, ma odzwierciedlać Wasz gust, miejsce i charakter uroczystości. Przygotowanie pełnej dekoracji od A do Z, pozwala zachować spójność stylu, wykorzystując przy tym wiele różnych elementów.

W Pakiecie Premium oferujemy*:

*dowolna konfiguracja zamawianych elementów

Cena dekoracji zależy przede wszystkim od rodzaju użytych kwiatów, sezonu na nie, formy, ilości oraz sposobu wykonania. Dlatego też, każdorazowo przygotowujemy ofertę konkretną dla Ciebie.

Jak zamawiać nasze usługi?

Jeśli zdecydowaliście się na skorzystanie z naszych usług, podobają Wam się nasze prace, prosimy o maila ze szczegółami. A najlepiej, jeśli znajdziesz chwilę, na wypełnienie załączonego formularza.

Jeśli jednak, zupełnie brak Ci czasu, proszę w mailu napisz:

Dekoracje ślubne

Uwielbiamy się z Wami spotykać, aby się wzajemnie poznać, rozumiemy także, że nie zawsze jest to możliwe. Wówczas pozostaje kontakt mailowy i telefoniczny.

Zamówienia ślubne przyjmujemy na pełną oprawę (bukiety, kościół lub plener, sala weselna, dekoracja samochodu) lub wybrane elementy (bukiety, wianki, dekoracje kościoła).

Proszę pamiętajcie, że jedyną formą rezerwacji terminu jest podpisanie z nami umowy, tak więc jeśli podoba Ci się nasz styl, nasze dotychczasowe realizacje, ale nie wiecie jeszcze jakie dokładnie dekoracje chcecie mieć u siebie – to sugerujemy podpisanie umowy, rezerwującej termin.

W późniejszym czasie, na spokojnie ustalimy wszelkie szczegóły i detale.

Wybieram